HAKKIMIZDA

KETU İnşaat Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. genç, dinamik ve uzman kadrosuyla inşaat sektöründeki boşluklardan bir tanesi olan "Özel İşlerin Yapımı ve Özel İmalatlar" konusunda hizmet vermeyi bir ilke haline getirerek Anahtar Teslimi Spor Sahaları, Spor  Alanları Zemin Kaplamaları konularda faaliyetine başlamış ve hemen hemen her türlü Zemin Kaplaması (endüstriyel alanlar, otel ve hastaneler, konutlar, vs) kalemlerini de faaliyetlerine eklemiştir. KETU İnşaat, uluslararası standartların ışığı altında spor alanları konusunda her türlü Proje ve Danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Bu hizmetleri verirken de ASTM, DIN,  FIBA, IAAF, USTA, USTC&TBA, gibi uluslararası kuruluşların koyduğu norm ve standartlarla tam uyum içinde çalışmaktadır. Firmamız, konusunda ileri gelen birçok yurt dışı üretici firmanın da temsilciliğini yapmaktadır. Yukarıda belirtilen imalatlar firmamızca konusunda deneyimli elemanlar tarafından yapılmaktadır.

HEDEFİMİZ koşulsuz müşteri memnuniyetini en kaliteli ürünleri kullanarak, makul fiyatlarla ve kusursuza yakın imalat kalitesiyle sağlamaktır.

HİZMET ANLAYIŞIMIZ bizleri bugüne taşıyan en önemli unsuru oluşturur. Kurulduğumuz yıllardan bugüne sektördeki büyük firmalar yavaş yavaş yok olurken, Ketu İnşaat iş prensipleriyle sağlam ve istikrarlı bir şekilde büyüyerek bir marka olmuştur. Müşterilerimizin hemen hemen hepsinden aldığımız teşekkür en değerli sermayemizdir.